
Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 500/1000 (висота підйому 50/25 м, 380 В, три фази)
11 868 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN KCD 500
- +380 (99) 894-51-05
Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 1000 — це універсальний пристрій, застосовується для підняття вантажів у високих будівлях, на складах, у будівництві.
На підйомнику встановлений довговічний та економічний електродвигун потужністю 1500 Вті легка в обігу панель управління. Спеціальний електронний захист двигуна забезпечує повну безпеку інструменту у разі перевантаження.
Вантажопідйомність даної електричної лебідки становить 500/1000 кг, а висота підйому - 20/25 м.
Лебідка електрична Kraissmann KCD 1000 має міцну та надійну конструкцію, комплектуючі виконані з високоякісних матеріалів. Апарат простий та зручний при експлуатації.
Особливості:
- Блок управління
- Захист від перегріву
- Електричний привід
- Безпека в роботі
- Функція аварійної зупинки
- Довговічний електричний двигун
- Якісне складання та міцна конструкція
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму ― 380 В/50 Гц (три фази)
- Потужність ― 1500 Вт
- Вантажопідйомність ― 500/1000 кг
- Висота підйому ― 50/25 м
- Швидкість підйому ― 14/7 м/хв
- Діаметр троса - 6 мм
- Вага ― 53 кг

Комплектація:
- Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 1000
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Посібник з експлуатації
Виробник: Kraissmann Power Tools, LTD; Dusseldorf; Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Швидкість пересування | 0.11 м/сек |
| Швидкість підйому-опускання вантажу | 0.11 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
- Ціна: 11 868 ₴






