Металоріз стаціонарний KRAISSMANN 2200 MTM 400/380 - це надійний і потужний верстат, який зробить роботу з обробки металу різної складності. Використовується агрегат у галузі машинобудування, обробки чорних та кольорових металів, будівельних та монтажних роботах.
Ця модель живиться як від побутової мережі 220 В так і від промислової мережі 380 В. Електродвигун має високу потужність в 2200 Вт і може працювати тривалий час в інтенсивному режимі завдяки наявності ребер, що охолоджують.
Максимальний діаметр відрізного кола — 400 мм, що дозволяє обробляти заготовки практично будь-якого розміру. Глибина пропилу становить 135 мм. Заміна диска відбувається легко та швидко.
Верстат має поворотні лещата, які регулюються від 0-45 градусів, що надає зручності оператора і допомагає виконати роботу більш точно та якісно.
Наявність рукоятки полегшує необхідне зусилля при роботі, а металевий кожух захистить від уламків та стружки. Корпус та цільна станина виконані з міцного металу та сконструйовані таким чином, що надає апарату необхідної стійкості.
Особливості:
- Швидка заміна диска
- Підвищена стійкість
- Потужний електродвигун
- Укріплені станина та корпус
- Надійна фіксація матеріалу
- Захистний кожух для безпеки
- Колеса для зручного транспортування
- Можливість роботи від мережі 220В та 380В
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму - 380 В/50 Гц
- Потужність двигуна - 2200 Вт
- Кількість оборотів ― 2300 об/хв
- Діаметр відрізного кола ― 400 мм
- Макс. глибина пропилу ― 135 мм
- Вага ― 51 кг

Комплектація:
- Металоріз KRAISSMANN 2200 MTM 400/380
- Відрізний диск
- Кріпильні елементи
- Захисна пластина
- Шестигранний ключ
- Упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2200 кВт |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 51 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний діаметр диска | 400 |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Максимальна глибина пропилювання | 135 мм |
| Блокування шпинделя | Да |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3900 |
- Ціна: 13 846 ₴










