
Пила ланцюгова бензинова VORSKLA ПМЗ 32-2.0 (1 шина, 1 ланцюг супер зуб, 350 мм, STIHL MS'180)
3 704 ₴
- В наявності
- Код: VORSKLA ПМЗ 32-2
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пила ланцюгова бензинова VORSKLA ПМЗ 32-2.0 (1 шина, 1 ланцюг супер зуб, 350 мм, STIHL MS'180)
Бензопила VORSKLA ПМЗ 32-2.0 призначена для розпилювання дерев будь-яких порід та різних діаметрів, відмінний варіант для садівника, лісника та для господаря дачі, якому необхідно на зиму заготовляти дрова. та відрізняється високими робочими характеристиками, стабільністю в роботі та високою надійністю.
Особливості:
- Зручна та легка в управлінні бензопила
- Надійний та потужний двигун
- Покращений повітряний фільтр
- Паливо та олія змішуються та заливаються разом

Комплектація:
- пила VORSKLA ПМЗ 32-2.0
- пильний ланцюг
- пильна шина(350 мм)
- набір ключів та викруток для монтажу та обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Автоматичне змащення ланцюга | + |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 704 ₴
