Фрезер Vorskla ПМЗ 1800-8/12 ― універсальний інструмент, за допомогою якого можна здійснювати обробку кромок і поверхонь, а також виконувати отвори та пази складної форми.
Пристрій має надійний електродвигун у 1800 Вт, а швидкість роботи фрезера може досягати до 30000 об/хв. Регулювання частоти обертання шпинделя і регулятор глибини гарантують точний результат при мінімальному навантаженні. Глубинний упор дозволить точно робити фрезерування на бажаній глибині.
Опорна плита виконана з алюмінієвого сплаву, а підошва покрита пластиковою накладкою, що гарантує гладке ковзання інструменту. Кнопка включення з блокуванням забезпечить безпечну та безперервну роботу.
Прозорий пластиковий захисний кожух одночасно захищає користувача від пилу та стружки і не заважає спостерігати рух фрези під час роботи. Відведення пилу та стружки з робочої області здійснюється за допомогою адаптера.
Рукоятки з прогумованими накладками сприяють надійному та комфортному хвату інструменту. Міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструменту.
Особливості:
- Плавний пуск
- Міцний корпус
- Низький рівень шуму
- Простота в експлуатації
- Паралельний бічний упор
- Збалансована конструкція
- Система ефективного охолодження
- Точне встановлення глибини фрезерування
- Фіксація шпинделя для швидкої зміни фрез
- Ергономічні ручки з вбудованим вимикачем
- Плоска верхня поверхня, що полегшує зміну фрез
- Лита алюмінієва основа з пластиковим покриттям
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму ― 220/50 В/Гц
- Потужність ― 1800 Вт
- Частота обертання ― 16000-30000 об/хв
- Діаметр цанги ― 8/12
- Максим. глибина фрезерування - 50 мм
- Вага ― 4 кг
Комплектація:
- Фрезер Vorskla ПМЗ 1800-8/12
- Паралельний упор
- Копіювальна втулка
- Перехідник для пилососу
- Ключ для заміни цанги
- Цанга 8, 12 мм
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації

Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
- Ціна: 2 131 ₴



