Кормоподрібнювач VORSKLA ПМЗ 2701 КП
Кормоподрібнювач VORSKLA ПМЗ 2701 КП дасть Вам заощадити сили та час для приготування якісного корму для тварин. Отже, Ви будете повністю впевнені, що корм отриманий власноруч є екологічно чистим і має всі необхідні елементи для росту тварин.
Зернодробілка VORSKLA ПМЗ 2701 КП має компактну конструкцію невеликої ваги, яка поміститься в будь-якому приміщенні. З його допомогою можна подрібнювати різні види зернових, зокрема рис, арахіс, ячмінь, боби, кукурудзу, а також стручки перцю. Для можливості подрібнення качанів кукурудзи є спеціальний патрубок.
Особливості:
- потужний двигун
- подрібнення зернових 200 кг на годину
- функція дроблення качанів
Комплектація:
- зернодробілка Vorskla ПМЗ 2701 КП
- 4 сита діаметром 2, 3, 4, 5 мм
- інструкція для ознайомлення та роботи з інструментом
- картонна коробка
Комплектацію може змінювати виробник, точну наявність уточнюйте в продавця.
Користуйтеся захисною маскою або окулярами та проведіть обкатку двигуна на цілому бочці за помірного навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 2.7 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани, Коренеплоди, Овочі |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 200 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 80 кг/год |
| Овочі | 80 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 095 ₴






