Насос для брудної води VORSKLA ПМЗ 7/10.5-55
Занурювальний фекальний насос Vorskla ПМЗ 7/10.5-55 призначений для перекачування брудних і фекальних вод, які містять твердий sp;знайшов при відкачуванні підтоплених місць і викачуванні вигрібних ям.
Дана модель має заявлену потужність550 Вт, діаметр вихідного отвору під шланг становить 25,4 мм. Відмінною рисою моделі є висока продуктивність 10,5 кубів на годину.
Насос має глибину занурення яка досягає 7 метрів, максимальна висота подачі дорівнює 7 м. Також є автоматичний поплавок, який відключає насос у разі зниження рівня води тим самим оберігаючи його від передчасного виходу з ладу.
Особливості:
- Міцний корпус
- Надійність у роботі
- Автоматичний поплавок
- Висока продуктивність
- Тривалий режим роботи
- Надійні гумові ущільнення
Технічні характеристики:
- Тип насоса ― Дренажний
- Напруга мережі/Частота струму - 230 В/50 Гц
- Потужність ― 550 Вт
- Продуктивність ― 10.5 куб.м/год
- Висота подачі ― 7 м
- Глибина занурення ― 7 м
- Діаметр вихідного шланга ― 25,4 мм
- Вимикач ― Поплавковий
Комплектація:
- Фекальний насос Vorskla ПМЗ 7/10.5-55
- Мережевий кабель
- Поплавковий вимикач
- Перехідник під шланг
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Vorskla |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 10.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність, л/хв: | 333 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 674 ₴




