
Ударний шурупокрут KRAISSMANN 132 E-ABS-BL 20UL (безщітковий, 13 мм металевий патрон, 60 Нм, без ак. та зарядного пристрою)
1 928 ₴
- Немає в наявності
- Код: 132 E-ABS-BL
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ударний шурупокрут KRAISSMANN 132 E-ABS-BL 20UL (безщітковий, 13 мм металевий патрон, 60 Нм, без ак. та зарядного пристрою)
Належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею (2000 або 4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій.
Особливості;
- Сучасний і потужний дриль-шурупокрут професійного класу
- Іноваційний надпотужний безщітковий двигун
- Значно збільшений крутний момент
- Функція удару для більш ефективної роботи
- Функція реверсу для швидкої та зручної зміни напряму обертання
- Двошвидкісний редуктор для більшої універсальності в роботі
- Металевий патрон
- Додаткова рукоятка для більшої зручності та керованості
- Адаптивне підсвічування робочої зони
- Зручний гачок для носіння на ремені
Характеристики;
- Тип акумуляторної батареїLi-Ion
- Напруга акумуляторної батареї20 В
- Ємність акумуляторної батареї2000-4000 мАг
- Кількість обертів холостого ходу0-450 / 0-2000 /хв
- Макс. крутний момент60 Нм
- Діапазон затиску свердлильного патрона0,8-13 мм
- Вага1,56 кг
Вібрація
- Свердління металу2,8 м/с²
- Безударне загвинчування2,6 м/с²
- Погрішність виміру К1,5 м/с²
Звукова емісія
- Рівень звукового тиску LpA67,2 дБ(A)
- Рівень звукової потужності LwA77,1 дБ(A)
- Погрішність виміру К3 дБ(A)

Комплектація :
- дриль-шурупокрут
- Універсальний акумулятор KRAISSMANN 20UL 4000 (4000 мАг)-1шт.
- Універсальний зарядний пристрій KRAISSMANN 2.4 AL 20UL (2,4 А)-1шт.
- додаткова рукоятка
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
- гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 30000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 928 ₴





