Пряма шліфувальна машина KRAISSMANN 950 GSF 150
Потужність двигуна в 950 Вт і регулювання обертів 5500 за хвилину забезпечують високу продуктивність. Ця модель працює диском з максимальним діаметром 150 мм..
Спеціально продумана конструкція даної моделі, дозволяє виконувати роботи у важкодоступних місцях.
Для продовження терміну експлуатації, виробник передбачив корпус із удароміцного пластику зі спеціальним захистом від пилу та вологи.
Особливості:
- Просте управління
- Довгий мережевий шнур
- Пилозахищені підшипники
- Ергономічний корпус із міцного пластику
- Система охолодження при тривалих навантаженнях
- Фіксатор шпинделя для легкої заміни приладдя
- Двигун потужністю 950 Вт для забезпечення високої продуктивності
- Довгий, вузький шліфувальний шпиндель ― оптимально підходить для використання у важкодоступних місцях
- Пряме охолодження нагрітих зон для високої стійкості до навантажень та збільшення терміну служби
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму - 220 В/50 Гц
- Потужність ― 950 Вт
- Кількість оборотів ― 5500 об/хв
- Макс. діаметр шліфувального диска - 150 мм

Комплектація:
- Пряма шліфувальна машина KRAISSMANN 950 GSF 150
- Шліфувальні диски
- Захисний кожух
- Ключ для монтажу обладнання
- Запасні вугільні щітки
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 537 ₴





