Віброущільнювач для бетону VILMAS 750-CV-35
Бетонний вібратор VILMAS 750-CV-35 призначений для видалення повітряних та водяних прошарків під час заливання бетонних конструкцій. Наконечник міститься в бетонну суміш і за рахунок вібрацій відбувається ущільнення суміші, а після застигання розчин стає в рази міцнішим і надійнішим. Віброущільнювач VILMAS 750-CV-35 відмінно підійде для завдань на дачі або в заміському будинку, так само ефективно виконає свою роботу на будмайданчику.
особливості:
- Висока потужність
- Ергономічний дизайн
- Швидкий доступ до вугільних щіток
- Подвійна ізоляція двигуна
- Посилений корпус редуктора
- Блокування кнопки увімкнення
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 750 Вт
- Кількість обертів: 4000 об/хв
- Діаметр трансмісійного валу: 35 мм

Комплектація:
- Бетонний вібратор VILMAS 750-CV-35;
- Картонна упаковка;
- Інструкція з експлуатації.
Без вібронакінечника в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Довжина гнучкого валу | 3 м |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴

