Потужний та надійний свердлильний верстат має стійку чавунну основу, на яку встановлено колону діаметром 70 мм із зубчастою рейкою для можливості переміщення столу по вертикалі. Робочий стіл, як і основа, виготовлений з якісного чавуну.
Стіл має можливість повороту навколо колони на 360° та нахилу вправо/ліворуч у межах ±45°.
Верстат вкомплектовано двома зубчастовенцевими свердлильними патронами з максимальним діаметром затиску 16 та 20 мм.
Потужність асинхронного двигуна (450 Вт) дозволяє проводити майже будь-які роботи із свердління.
Обертовий момент з двигуна на вал шпинделя передається за допомогою двох клинових ременів через шківи. Можливе обрання з 12 швидкісних режимів для встановлення потрібної швидкості обертання валу шпинделя.
Для аварійної зупинки на передній панелі верстата розташований червоний аварійний вимикач грибкового типу.
Дванадцять швидкісних режимів для свердління будь-якого матеріалу
Прозорий захисний щиток
Робочий стіл, що повертається та обертається
Характеристика:
- Потужність: 450 Вт
- Напруга електромережі: 230 Вт
- Кількість обертів: 200-2600 об/хв
- Кількість швидкісних режимів: 12
- Хід пінолі: 80 мм
- Висота верстата: 980 мм
- Макс. відстань від осі шпинделя до колони: 169 мм
- Макс. відстань від кінця шпинделя до столу: 390 мм
- Макс. відстань від кінця шпинделя до основи: 640 мм
- Габарити робочого столу: 290*290 мм
- Габарити основи: 420*250 мм
- Діаметр колони: 70 мм
- Розмір патрона: 20 мм
- Вага верстата: 40 кг
Комплектація:
- свердлильний верстат
- зубчастовенцевий свердлильний патрон 16 мм з ключем
- зубчастовенцевий свердлильний патрон 20 мм з ключем
- лещата
- клин для зняття конусного валу
- ключі для монтажу
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні
- Виробник VILMAS
- Країна виробник Літва
- Стан Новий
- Тип верстатаВертикально-свердлильний
- Споживана потужність 450 кВт
- Кількість обертів холостого ходу 2600 об/хв
- Кількість швидкостей 12 шт.
- Тип електродвигуна верстата асинхронний
- ЧПУ Ні
- Параметри мережі
- Напруга 220 В
- Частота 50 GHz
Загальні параметри
- Вага 40 кг
- Додаткові параметри
- Довжина столу 290 мм
- Ширина столу 290 мм
- Відстань від підлоги до столу подачі 640 мм
- Хід пінолі 80 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | синхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2600 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 40 кг |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 350 см |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр отвору шпинделя | 200 мм |
| Довжина столу | 290 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 20 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
| Ширина столу | 290 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 750 мм |
- Ціна: 9 894 ₴







