
Кутова шліфмашина KRAISSMANN 960 KWS 125 (коротка рукоятка, пилозахисна сітка)
1 021 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN 960 KWS
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кутова шліфувальна машина KRAISSMANN 960 KWS 125
Болгарка Kraissmann 960-KWS-125 використовується для роботи з відрізними, шліфувальними дисками діаметром до 125 мм, у конструкції болгарки Kraissmann 960-KWS-125 також можна використовувати різні круги для оброблення будь-яких інших матеріалів, а також щіткові або полірувальні насадки.
Спеціальна конструкція корпусу дає змогу зручно використовувати інструмент у процесі оброблення. КШМ Kraissmann обладнана електродвигуном потужністю 960 ватів, різь шпинделя М14. Металевий захисний кожух гарантує безпеку користувача під час роботи та запобігає пошкодженню інструмента. Додаткова ручка встановлюється в зручному положенні, забезпечує додатковий комфорт у важкій та безперервній роботі.
Технічні характеристики болгарка Kraissmann 960-KWS-125
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 960 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 960 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴



