
Акумуляторний перфоратор KRAISSMANN 261 ABH-BL 20/2 MP (дві АКБ по 4000 мАг, два зубила, кейс)
4 820 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 261 ABH
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний перфоратор KRAISSMANN 261 ABH-BL 20/2 MP (дві АКБ по 4000 мАг, два зубила, кейс)
Потужний та портативний перфоратор Kraissmann 261 ABH-BL 20/2 MP із серії M-Power 20.
Без стомлювальних проводів, з двома акумуляторами та зручним кейсом для збереження та транспортування інструменту.
Ідеальний інструмент для швидкого та точного свердління будь-яких поверхонь.
Характеристики:
- Напруга АКБ: 20 В
- Кількість оборотів: 0-1200 об/хв
- Частота ударів: 0-5300/хв
- Сила удару: 2,8 Дж
- Тип патрона: SDS+
- Макс. діаметр бура (бетон): 26 мм
- Макс. діаметр бура (сталь): 13 мм
- Макс. діаметр бура (деревина): 30 мм
- Дві АКБ по 4000 мАг, зарядний пристрій, кейс,
- Набір (3 бура, 2 зубила)

Комплектація
- Перфоратор акумуляторний Kraissmann 261 ABH-BL 20/2 MP
- Додаткова рукоятка
- Два акумулятори
- Зарядний пристрій
- Кейс
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 820 ₴








