Болгарка VILMAS 750-AG-125 ― це якісний і надійний інструмент, призначений для виконання різних відрізних та шліфувальних робіт. Інструмент оснащений потужністю 750 Ватт, завдяки чому досягаються високі обороти ― 11000 об/хв.
Ефективна система охолодження не дасть інструменту перегріватися під час навантажень. Редуктор даної моделі захищений металевим корпусом, а зручна рукоятка дозволяє легко охоплювати болгарку рукою.
Невелика вага і зручна форма корпусу сприяють роботі в труднодоступних місцях. Також в комплекті передбачена додаткова рукоятка, яка підвищує комфорт під час роботи. Всі деталі болгарки Vilmas 750-AG-125 виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує тривалий термін експлуатації і безвідмовну роботу.
Особливості:
- Зручний корпус
- Металевий корпус редуктора
- Трьох позиційна бічна рукоятка
- Ефективна система охолодження
- Фіксація кнопки в робочому положенні
- Блокування шпинделя для швидкої заміни кола
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота току ― 220 В/50 Гц
- Потужність ― 750 Вт
- Максимальні обороти ― 11000 об/хв
- Максимальний діаметр диска ― 125 мм
- Різьблення шпинделя ― М14
- Вес ― 1,5 кг

Комплектація:
- Болгарка VILMAS 750-AG-125
- Додаткова рукоятка
- Ключ для фіксації диска
- Захисний кожух
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VILMAC |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 726 ₴






