Пила дискова VILMAS 1900-CS-185 — невелика та досить потужна ручна дискова пилка, призначена для розпилювання заготівок із деревини, ДСП, ДВП, ламінату, розпилювання дерев'яних і їм подібних матеріалів.
Ця модель має високопродуктивний двигун потужністю 1200 Вт, який розвиває до 4800 об./хв, завдяки чому забезпечує чисте та точне розпилювання. Діаметр пиляльного диска становить 185 мм.
У конструкції інструмента є швидка настроювання глибини та кута різання, а для зручності в роботі пилка обладнана зручною ручкою з антивібраційними гумовими вставками.
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику, а станина з цільного листа металу, що в рази зменшує її деформацію. Захисний кожух надійно захистить оператора від травм.
Особливості:
- Якісне збирання
- Висока потужність двигуна
- Надійна система охолодження
- Зручна прогумована ручка
- Невелика вага та компактні розміри
- Фірмовий переможний круг для дерева
- Швидке регулювання глибини та кута різання
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 1200 Вт
- Число обертів — 4800 об/хв
- Діаметр пиляльного диска — 185 мм
- Глибина пропилювання під кутом 90° — 65 мм
- Глибина пропилу під кутом 45° — 44 мм
- Вага — 4,5 кг

Комплектація
- Пила дискова VILMAS 1900-CS-185
- Диск для дерева
- Ключ для зміни диска
- Комплект запасних щеток
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 776 ₴





