Новинка

Стрічкова шліфмашина KRAISSMANN 800 BSU 457 (стрічка 76х457 мм, пилозбірний мішок)
1 877 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 800 BSU
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стрічкова шліфмашина KRAISSMANN 800 BSU 457
Стрічкова шліфувальна машина KRAISSMANN 800 BSU 457 є ручним інструментом, призначеним для виконання оздоблювальних робіт з можливістю стаціонарної установки. Даний інструмент оснащений надійним двигуном сучасної конструкції, потужність якого становить 800 Вт, при цьому варто відзначити високу швидкість подачі шліфувальної стрічки – 120-260 м/хв.
У даному виробі використовується шліфувальна стрічка 76х457 мм, що дозволяє не тільки забезпечити високу продуктивність робіт, а й належну якість обробки поверхонь оброблюваних матеріалів.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Регулювання кількості обертів
- Підключення пилозбірника / пилососа
- Ергономічний дизайн
- Зручна та надійна конструкція
- Висока потужність двигуна
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 800 Вт
- Швидкість шліфувальної стрічки: 120-260 м/хв.
- Розмір шліфувальної стрічки: 76х457 мм
- Вага: 4 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Стрічкова шліфувальна машина KRAISSMANN 800 BSU 457,
- Набір струбцин
- Перехідник під пилосос,
- Пилозбірник,
- Посібник з експлуатації,
- Картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 877 ₴





