Топ

Кутова шліфмашина KRAISSMANN 1252 AWS-BL 20UL (безщітковий мотор, два швидкісних режими, АКБ 4000 мАг, Зарядне)
3 501 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN1252AWS_18
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна кутова шліфмашина безщіткова KRAISSMANN 1252 AWS-BL 20UL (Без акумулятора та зарядного пристрою)
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Kraissmann 1252 AWS-BL 20UL належить до лінійки інструменту, що використовує один універсальний аккумулятор.
Болгарка живиться від літій-іонним универсальним акумулятором ємністю 2 мАг або 4 мАг.
Аккумуляторна Kraissmann 1252 AWS-BL 20UL це универсальне пристрій, що відрізняється високою потужністю, портативністю, універсальністю та мобільністю за рахунок наявності аккумулятора. Підходити для професійного використання.
Особливості Kraissmann 1251 AWS 20UL:
- Надійна, легка та універсальна.
- Потужний безщітковий двигун з високою стійкістю до перевантажень для виконання найскладніших завдань.
- Регульована швидкість обертів
- Швидка система кріплення захисного кожуха
- Додатковий нижній захисний кожух
Характеристики;
- Тип акумуляторної батареї Li-Ion
- Напруга акумуляторної батареї 20 В
- Ємність акумуляторної батареї 2000-4000 мАг
- Кількість оборотів холостого ходу 2500-8500/хв.
- Шліфувальний диск Ø125 мм
- Різьблення шпинделя M14
- Вага 2,03 кг
- Вібрація
- Емісійний показник вібрації 3,4 м/с²
- Похибка виміру До 1,5 м/с²
- Звукова емісія
- Рівень звукового тиску LpA 86 dB(A)
- Рівень звукової потужності LwA 97 dB(A)
- Похибка вимірювання До 3 dB(A)

Комплектація:
- кутова шліфувальна машина
- захисний кожух
- нижній захисний кожух
- знімна рукоятка
- ключ для фіксації диска
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
| пуск | напівпрофесійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 501 ₴




