
Ударний шурупокрут з набором інструментів KRAISSMANN 2133 E-ABS-S1 20/2 (дві АКБ, зарядний пристрій, кейс)
2 791 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 2133 E
- +380 (99) 894-51-05
Акумуляторний ударний шуруповерт Kraissmann 2133 E-ABS-S1 20/2 належить до лінійки інструменту серії M-POWER 20. Шуруповерт оснащений двошвидкісним редуктором і живиться від літій-іонних акумуляторів ємністю 2 А2/год. 10 мм швидкозатискний патрон має 18 ступенів регулювання крутного моменту, режим свердління та режим свердління з ударом.
Максимальний момент, що крутить, 37 Нм. Шуруповерт має металевий швидкозатискний патрон. Додаткові особливості представлені LED-підсвічуванням та системою швидкої зміни оснастки.
Інструмент поставляється у пластиковому кейсі з двома акумуляторними батареями по 2 А/год, зарядним пристроєм та великим набором інструментів та комплектуючих. Даний набір чудово впорається з виконанням безлічі домашніх завдань і буде чудовим подарунком.
Особливості:
- Наявність великого набору інструментів
- Функція удару
- Самозатискний металевий свердлильний патрон
- Збільшене значення моменту, що крутить
- 18 ступенів затягування + режим свердління з ударом
- Конструкція шуруповерта ретельно розроблялася для зручності використання.
- Рукоятка спеціальної форми та з прогумованими елементами, інструмент комфортно тримати в руках та повністю контролювати процес роботи.
- Функція блокування шпинделя при відпусканні пускової клавіші дозволяє вручну докручувати шуруп з капелюшком, що виступає.
- Розмір патрона 08-10 мм. Стійкий до ушкоджень.
- Кріплення на ремінь звільняє руки інших інструментів чи інших видів робіт.
- Низький рівень вібрацій.
Технічні характеристики:
- Напруга батареї: 20 В
- Місткість акумулятора: 2 А/год
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Кількість оборотів: 0-350 / 0-1350 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Момент, що крутить: 37 Нм

Комплектація:
- Акумуляторний ударний шуруповерт Kraissmann 2133 E-ABS-S1 20/2 ,
- Акумулятор 2000 мАг - 2шт.
- Зарядний пристрій
- біти різного діаметра та форми;
- викрутка-бітоутримувач - 1 шт.;
- перехідник під шестигранні головки – 1 шт.;
- шестигранні головки – 9 шт. (5мм-13мм);
- свердло – 6 шт.;
- викрутка електричний пробник – 1 шт.;
- викрутка хрестоподібна - 1 шт.;
- викрутка плоска – 1 шт.;
- плоскогубці діелектричні – 1 шт.;
- ніж концелярський – 1 шт.;
- ключ розвідний - 1-шт.;
- молоток-цвяходер - 1 шт.;
- рулетка – 1-шт;
- ізоляційна стрічка – 1 шт.;
- Посібник користувача,
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 37 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 2 791 ₴





