
Віброущільнювач для бетону (вібратор) KRAISSMANN 241 ABR-BL 20MP (безщіточний мотор, без АКБ та зарядного пристрою)
1 624 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN 241 ABR-BL
- +380 (99) 894-51-05
Глибинний вібратор бетону KRAISSMANN 241 ABR-BL 20MP призначений для ущільнення бетону та виведення повітря з бетону роблячи його тим самим міцнішим та довговічнішим. Інструмент відмінно підійде як для використання в побуті, так і для масштабного будівельного майданчика. Вібратор має велику амплітуду та хорошу частоту вібрації, вібратор дуже простий в експлуатації, надійний, компактний.
Цей апарат може бути обладнаний віброшлангом 1.5 м-3м, що дозволить вам маневрувати та захоплювати при роботі більше території. Невелика вага інструменту дозволить вам легко його транспортувати ділянкою, а малі габарити дозволять його зручно перевозити.
Зверніть увагу, що цей комплект включає акумулятор-6Ач, зарядний пристрій та віброканечник-3м. Інструмент поставляється в надійній коробці, яка забезпечує зручне зберігання та транспортування.
Важливе у цій лінійці акумуляторних інструментів((М-1) від фірми KRAISSMANN що Ви самі можете вибирати ємність акумуляторів: 2Ач-8Ач., та їх кількість, вони є у нашому магазині, якщо у вас вже є техніка фірми KRAISSMANN 31 AGS-BL 20/2 - (М-1), то вам достатньо придбати один інструмент. Рекомендується використовувати лише акумулятори відповідної ємності 20В.
Рекомендується використовувати тільки акумулятори відповідної ємності 20В для оптимальної продуктивності
Перед надсиланням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Висока частота вібрації
- Оснащений пристроєм захисного відключення
- Велика амплітуда механічного коливання
- Тип посадки гнучкого валу - ZX 35
- Невелика вага
- Фіксація кнопки увімкнення
- Характеристика:
- Акумулятор: 6Ач-1шт
- зарядний пристрій
- Напруга АКБ: 20
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Частота вібрацій: 240 Гц
- Амплітуда вібрацій: 1,2 мм
- Довжина трансмісійного валу: 3000 мм.
- Діаметр трансмісійного валу: 35 мм.
Характеристики
Основні
- Виробник KRAISSMANN
- Країна виробник Німеччина
- Діаметр вібронаконечника 35 мм.
- Частота обертання 4000 об/хв
- Напруга 20 В
- Гарантійний термін 12 місяців
- Стан Новий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Довжина вібронаконечника | 350 мм |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Частота коливань синхронна | 240 Гц |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 624 ₴





