Топ

Фрезер-трімер KRAISSMANN 681 AOFT-BL 20MP (безщіточний мотор, без АКБ та зарядного пристрою)
3 400 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN 681 AOFT-BL
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фрезер-тример акумуляторний Kraissmann 681 AOFT-BL 20MP
KRAISSMANN 681 AOFT-BL 20MP — має регулювання кількості обертів і систему стабілізації швидкості, що дасть змогу якісно обробляти поверхню та підтримувати постійну швидкість під час фрезерування
можливість встановити точну глибину, завдяки наявній шкали має відвід для під'єднання пилососа, що важливо для підтримання чистоти на робочому місці подвійна ізоляція електропроводу дасть змогу Вам почуватися в цілковитій безпеці легкий доступ до щіток дасть змогу замінити їх у разі потреби, без відкриття всього корпусу цанга 6/8 мм безщітковий мотор
ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- Виробник KRAISSMANN
- Країна-виробник Німеччина
- Розмір цанги 8 мм.
- Максимальна кількість обертів 30000 об/хв
- Живлення Акумулятор
- Тип акумулятора Li-Ion
- Напруга АКБ: 20 В
- безщітковий мотор
- Вага 2 кг
- Гарантійний термін 12 міс
- Стан Новий
- Додаткові функції
- Регулювання кількості обертів Так
- Комплектація
- Тип паковання Паперова коробка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴
