Топ

Акумуляторний шурупокрут VORSKLA ПМЗ 12/2 S-Li (з набором інструментів)
1 776 ₴
- Немає в наявності
- Код: VORSKLA ПМЗ 12/2
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний шурупокрут VORSKLA ПМЗ 12/2 S-Li (з набором інструментів)
Шуруповерт акумуляторний VORSKLA ПМЗ 12/2 S- Li сфера застосування якого дуже широка: ремонт, будівництво, меблеве виробництво, різні монтажні роботи.
Джерелом живлення літій-іонний (Li-ion) акумулятор 12В. і ємністю 1,5 А/год, завдяки чому шуруповерт легко справляється з найважчими завданнями протягом тривалого часу без підзарядки.
Свердління, реверс, двошвидкісний редуктор, регулювання обертів пусковою кнопкою дають можливість максимально точно виконати поставлене завдання.
Виробник укомплектував дриль-шуруповерт двома потужними літій-іонними акумуляторами, зарядним пристроєм, набором інструментів та пластиковим кейсом для перенесення.
Особливості:
- Функція реверсу
- Підсвітка робочої зони
- 10 мм патрон
- Збалансована конструкція
- Компактність
- Достатній крутний момент
- Великий набір аксесуарів

Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний VORSKLA ПМЗ 12/2 S- Li
- Два акумулятора
- Часовий зарядний пристрій
- Набір інструментів, головок, біт та свердлів
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776 ₴

