Дрель-шуруповерт Ворскла ПМЗ 0,7-10Н незамінний помічник для домашнього майстра, буде корисний при виконанні широкого спектру робіт пов'язаних зі свердлінням отворів у дереві і металі, а також стане винтим.
Встановлений надійний двигун потужністю 700 ват, який забезпечить максимальну продуктивність, а ефективна система охолодження не дасть інструменту перегрітися. Шуруповерт має ергономічний корпус, що дозволяє комфортно утримувати його у руці. Швидко затискний патрон діаметром 10 мм і дозволяє швидко змінити і надійно зафіксувати оснастку, що використовується.
Обов'язково зверніть увагу на регулювання сили крутного моменту , яка має 9 режимів і один режим свердління. Функція реверсу змінює напрямок обертання шпинделя. Дриль-шуруповерт Ворскла ПМЗ 0,7-10Н має компактні габарити і невелику вагу, що дозволяють оптимально працювати у важкодоступних місцях та у стиснутому просторі.
Технічні характеристики мережевий шуруповерт Ворскла ПМЗ 0,7-10Н
- Харчується від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна споживана потужність - 700 ват
- Максимальна кількість обертів - 750 за хвилину
- Швидко затискний патрон
- Реверс - є
- Максимальний діаметр свердління в дереві - 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 10 мм
- Кількість швидкостей - 1
- Діаметр патрона - 10 мм
- Регулювання величини крутного моменту - 9+1 ступінь
- Вага - 1,4 кг
- Гарантія - 12 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 700 Вт |
- Ціна: 645 ₴







