Болгарка KRAISSMANN 2000-KWS-180 використовується для різання, шліфування та інших видів обробки твердих матеріалів, має подвійну ізоляцію, що значно збільшує безпечність.
Потужність інструменту складає 2000 Вт, діаметр використовуваного диска ― 180 мм, а максимальна кількість обертів шпинделя на холостому ході ―&nbstr;
Під час запуску болгарка плавно набиратиме обертів, оскільки має функцію плавного пуску.
Для природного охолодження УШМ, під час тривалих робіт, передбачені вентиляційні отвори.
В інструменті є металевий захисний кожух, який легко кріпиться і забезпечує надійний захист інструменту від ушкодження, а оператора від травматизму.
Можливість використання додаткової рукоятки, яка кріпиться в будь-якому зручному положенні, дозволяє зручно використовувати інструмент двома руками.
Ергономічна конструкція болгарки KRAISSMANN 2000-KWS-180 забезпечує зручність під час використання.
Особливості:
- Плавний пуск
- Довга рукоятка
- Надійні шестерні
- Якісне складання
- Ергономічний дизайн
- Потужний електродвигун
- Металевий корпус редуктора
- Блокування шпинделя для швидкої заміни кола
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму - 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна - 2000 Вт
- Діаметр диска ― 180 мм
- Кількість обертів холостого ходу ― 7500 об/хв
- Різьблення шпинделя ― М14
- Вага 3,4 кг

Комплектація:
- Болгарка KRAISSMANN 2000-KWS-180
- Додаткова рукоятка
- Ключ для заміни диска
- Захистний кожух
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 030 ₴






