Свердлильний верстат VILMAS 350-DP-13/16 — надійний інструмент, призначений для свердлильних робіт у різних матеріалах: дереві, металі, кераміці, пластмасі.
Ця модель обладнана 5-ступінчастим регулюванням швидкості та свердлильним патроном 13/16 мм.
Ефективна робота забезпечується надійним двигуном потужністю 350 Вт, а швидкість обертів регулюється від 580 до 2650 обертів за хвилину.
Пристрій має змінний патрон, за рахунок чого Ви зможете застосовувати в роботі різні свердла. Для точної глибини свердління передбачено шкалу.
Стійка конструкція верстата лита станина гарантує максимальну точність у роботі, а можливість регулювання висоти робочого столу дозволить налаштувати інструмент під будь-який розмір заготовки.
Зручна рукоятка та захисний кожух забезпечує високий рівень безпеки.
Верстат свердлильний VILMAS 350-DP-13/16 має невеликі габарити, якісну збірку, а також укомплектований тисками та двома патронами.
Особливості:
- Захистний кожух
- Металева станина
- П'ять швидкісних режимів
- Поворотний робочий стіл
- Подвійна електроізоляція
- Якісні підшипники
- Потужний та надійний електродвигун
- Стійка підошва надійно утримує всю конструкцію
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 350 Вт
- Кількість обертів — 580-2650 об/хв
- Тип свердлильного патрона — Ключовий
- Свердлильний патрон — 13/16
- Кількість швидкостей — 5
Швидкісні режими:
- 1) Режим — 580 об/хв
- 2) Режим — 915 об/хв
- 3) Режим — 1430 об/хв
- 4) Режим — 1950 об/хв
- 5) Режим — 2650 об/хв
- Вага — 17 кг
Комплектація:
- Свердлильний верстат VILMAS 350-DP-13/16
- Свердлильний патрон 13 мм
- Свердлильний патрон 16 мм
- Ключ патрона
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації

Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VILMAC |
| Країна виробник | Латвія |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 4 230 ₴

