Купити бензопилу VILMAS 50-GCS-3700 чудове рішення, коли потрібно доглядати на присадибній ділянці або у власному саду за деревами, чагарниками тощо. Використовуючи цей агрегат, можна проводити численні будівельні та демонтажні роботи.
Ефективність і високий рівень продуктивності роботи бензопили забезпечена двотактним бензиновим двигуном з оптимальним рівнем потужності. Двигун може витримати досить високі навантаження завдяки наявності системи охолодження. А в процесі запуску пили забезпечений рівний і плавний пуск. Шина завдовжки 45 см дасть змогу подолати деревину різної породи.
У процесі виробництва бензопили VILMAS 50-GCS-3700 враховувалися всі необхідні норми. Корпус ергономічної форми запобігає вислизанню інструмента з рук у процесі робіт. Унаслідок закінчення проведення робіт оператор не відчуватиме надмірної втоми, а також дискомфорту.
Також корпус інструмента продуманий спеціально від отримання небажаних ударів, корозійних та інших типів ушкоджень.
Завдяки автоматичному змазуванню робочого ланцюга подовжується ресурс використання бензопилки. Мінімальний рівень вібрації, і шуму також є однією з переваг цієї моделі. З цією бензопилою розпиляти дерево в лісовому/сельському господарстві, заготувати дрова можна без особливих зусиль.
Технічні характеристики бензопили ланцюгової VILMAS 50-GCS-3700:
| Рівень шуму | 98.0 (дБ) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Потужність | 2,72 кВт, 3,7 л.с. |
| Об'єм двигуна | 52 см3 |
| Система гасіння вібрації | є |
| Підкачування палива | є |
| Полотностійка | 3000 об/хв |
| Довжина шини | 45 см |

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
- Ціна: 2 638 ₴







