Акумуляторний шуруповерт Vorskla ПМЗ 12/2 Li м'яких будівельних матеріалах.
Інструмент обладнаний Li-Ion акумулятором в 1,5 А/год з напругою 12 В і витривалим двигуном, які гарантують стабільні обороти
Міцний редуктор даної моделі має дві швидкості (0-350 об/хв, 0-1400 об/хв), які змінюються спеціальним перемикачем.
В інструменті передбачений швидкозатискний патрон діаметром10 мм, який не вимагає ключа для заміни оснастки. Присутня у виробі реверс, що забезпечує комфортне закручування та викручування шурупів при натисканні лише однієї кнопки.
Шуруповерт Vorskla ПМЗ 12/2 Li має компактні розміри, збалансовану і легку конструкцію, що дозволяє працювати тривалий час без втоми. >
Поставляється шуруповерт у кейсі, де передбачено 1 акумуляторну Li-Ion батарею з зарядним пристроєм.
Особливості:
- Функція реверс
- Дві швидкості редуктора
- Підсвічування робочої зони
- Компактність та мала вага
- Швидка зарядка акумулятора
- 18 ступенів затягування + режим свердління з ударом
Технічні характеристики:
- Тип патрона ― Швидкозатискний
- Тип акумулятора ― Літій-іонний (Li-ion)
- Напруга акумулятора ― 12 В
- Ємність акумулятора ― 1,5 А/год
- Кількість швидкостей ― 2
- Кількість обертів ― 1 режим 0-350 об/хв, 2 режим 0-1400 об/хв
- Максимальний діаметр патрона - 10 мм
- Час заряджання акумулятора ― 1 година
- Максимальний діаметр свердління в дереві - 15 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 10 мм
- Максимальний крутний момент - 25 H*m
- Кількість ступенів затягування ― 18 + режим свердління
- Вага ― 1,2 кг

Комплектація:
- Шуруповерт Vorskla ПМЗ 12/2 Li
- Акумуляторна батарея Li-Ion 1 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 0.3 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Тип акумулятора | Літій-іонний акумулятор; |
- Ціна: 726 ₴

