Перфоратор Vorskla ПМЗ-920-30
Прямий перфоратор Ворскла ПМЗ 920-30 - це надійний інструмент побутового класу, який широко використовується в будівництві та ремонті.
Призначений для різання отворів в різних твердих матеріалах, таких як камінь, цегла або бетон. У режимі удару перфоратор Ворскла використовується для демонтажу плитки, штукатурки, проробляє штроб. Значно розширює сферу застосування інструменту режим свердління, завдяки якому, поставивши кулачковий патрон, можна свердлити метал, пластик, дерево.
На даній моделі встановлений потужний двигун 920 ват, що дає можливість працювати з самими твердими матеріалами. Завдяки наявності функції реверсу, є можливість вивільнити застрягле свердло.
Технічні характеристики перфоратор Vorskla ПМЗ 920-30
- Живиться від стандартної електромережі 220 вольт 50 герц
- Розташування двигуна - горизонтальне
- Потужність - 920 ват
- Тип хвостовика - SDS-plus
- Режими роботи - свердління, свердління з ударом, удар
- Реверс - є
- Обороти холостого ходу - 780 в хвилину
- Енергія удару - 3 джоуля
- Частота ударів - 3900 в хвилину
- Діаметр свердління в бетоні - до 30 мм
- Діаметр свердління сталь - 13 мм
- Діаметр свердління дерева - 30 мм
- Вага - 3 кг
- Гарантія - офіційна - 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 780 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3900 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 877 ₴

