Пила торцювальна VORSKLA ПМЗ 2500-255/2 – це надійний та якісний інструмент побутового класу, який використовується для виконання завдань з розпилювання різного роду деревин. Дана модель має багато переваг і має закономірний попит, як у професіоналів (будівельників, столярів), так і в любителів. З основних особливостей відзначимо наступні: потужний двигун синхронного типу, високі обороти холостого ходу для якісного різання, міцна, але водночас легка конструкція, точний пропил. Пила має функцію протяжки, що значно збільшує максимальну ширину пропилу. Тривалий термін експлуатації та безвідмовної роботи інструменту гарантований застосуванням у конструкції комплектуючих деталей лише високої якості, а також якісним заводським складанням.
Особливості торцювальної пили VORSKLA ПМЗ 2500-255/2:
- Надійний двигун синхронного типу;
- Дві напрямні на підшипниках;
- Поворот у горизонтальній та вертикальній площинах;
- Збільшена глибина пропилу;
- Надійна конструкція з алюмінієвого сплаву;
- Можливість підключення пилососу.
Комплект постачання:
- Пила торцювальна VORSKLA ПМЗ 2500-255/2;
- Пильний диск;
- Ключ для заміни диска;
- Картонна упаковка;
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр диска | 255 |
| Потужність | 2.5 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Число обертів холостого ходу | 5000 |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 81 мм |
- Ціна: 8 118 ₴


