Рубанок Електричний ПМЗ Ворскла Білорусь Модель 1100-3 використовується в будівельно-ремонтних операціях для обробки дерев'яних поверхонь. Ідеально підходить для зрізу країв та фальцювання, відмінно справляється з вирівнюванням грубих поверхонь деталей з дерева, а також робить чистові обробки, вибірки фасок.
Дана модель рубанка має надійний двигун потужністю 1100 Вт, що розвиває 16000 об/хв. Електричний рубанок оснащений досить широкими лезами, що піддаються неодноразовому заточуванню. Вони дозволяють робити стругання на максимальній глибині, яка становить від 0 до 3 мм, а максимальна ширина стругання за один прохід становить 82 мм. 82 мм.
Є вибірка чверті.
Рубанок ПМЗ Ворскла Білорусь Модель 1100-3&обладнаний підошвою, виконаною зі спеціального міцного сплаву. Є ручка для регулювання глибини зняття стружки. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі інструмент має відмінну маневреність, що дозволяє виконувати роботу з високою точністю. Дизайн ергономічний, рукоятка з кнопкою запуску розташована в зручній частині апарату. Все це сприяє чудовій, комфортній роботі. У комплекті передбачений мішок для збирання стружки.
Особливості:
- Висока якість
- Простота в експлуатації
- Надійність
- Функціональність
- Вибірка чверті
Характеристики:
- Споживана потужність 1100 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота струму 50 Гц
- Частота обертання барабана 16000 об/хв
- Макс. ширина стругання за один прохід 82 мм
- Максимальна глибина стругання 0-3 мм
- Максимальна глибина вибірки чверті 18 мм
- Вага 2, 8 кг

Комплектація:
- Рубанок електричний ПМЗ Ворскла Білорусь Модель 1100-3
- Привідний ремінь
- Напрямна лінійка
- Мішок для збору стружки
- Інструкція
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 522 ₴





