Верстат свердлильний Vorskla ПМЗ-1800/16-20 призначений для високоточного свердління в дереві, металі, пластику, оргсклі, сталі, кераміці та інших матеріалах. точності свердління.
Цей верстат працює від звичайної побутової електромережі і оснащений потужним асинхронним електродвигуном. У комплекті постачання йдуть тиски і два патронидіаметром 16 ммі20 мм.
Модель має 12 швидкісних режимів, діапазон обертів регулюється від 200 до 2600 об/хв. Швидкість обертання шпинделя можна змінювати перестановкою ременя на шківи різного діаметра.
З додаткових можливостей варто відзначити регулювання столу по висоті. Для безпечної роботи з інструментом передбачено спеціальний захисний екран.
Свердлильний верстат Vorskla ПМЗ-1800/16-20 прекрасне поєднання ціни, якості та надійності. Верстат чудово підійде як для побутового використання в гаражі, так і для невеликих цехів на виробництві.
Особливості:
- Захисний щиток
- Надійна конструкція
- 12 швидкісних режимів
- Якісні підшипники
- Подвійна ізоляція обмоток
- Обмежувач глибини свердління
- Регулювання лещат та столу за висотою
- Зміна передавального числа ременем
- Потужний асинхронний безщеточний двигун
- Стійка підошва надійно утримує всю конструкцію
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 450 Вт
- Кількість обертів — 200-2600 об/хв
- Свердлильний патрон — 16-20
- Кількість режимів оборотів — 12 (200-2600 об/хв)
- Хід пінолі — 80 мм
- Висота верстата — 980 мм
- Габарити робочого столу — 290*290 мм
- Габарити основи — 420*250 мм
- Діаметр колони — 70 мм
- Вага — 40 кг

Комплектація:
- Верстат свердлильний Vorskla ПМЗ-1800/16-20
- Патрон 16 мм
- Патрон 20 мм
- Ключ для патрона
- Тиски
- Комплект кріплення
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2580 об/хв |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 38 кг |
- Ціна: 9 894 ₴










