Кутова шліфмашина KRAISSMANN 1000 KWS 125
Болгарка Kraissmann 1000-KWS-125 використовується для роботи з відрізними, шліфувальними дисками діаметром до 125 мм, у конструкції болгарки Kraissmann 1000-KWS-125 також можна використовувати різні круги для оброблення будь-яких інших матеріалів, а також щіткові або полірувальні насадки.
Спеціальна конструкція корпусу дає змогу зручно використовувати інструмент у процесі оброблення. КШМ Kraissmann обладнана електродвигуном потужністю 1000 ватів, різь шпинделя М14. Металевий захисний кожух гарантує безпеку користувача під час роботи та запобігає пошкодженню інструмента. Додаткова ручка встановлюється в зручному положенні, забезпечує додатковий комфорт у важкій та безперервній роботі.
Технічні характеристики болгарка Kraissmann 1000-KWS-125
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 1000 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Блокування кнопки вмикання — немає
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2,1 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴




