
Пила ланцюгова електрична GOOD LUCK SUPER ECS 2000/405 (бічне розташування мотору)
1 852 ₴
- В наявності
- Код: ECS 2000/405
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пила ланцюгова електрична GOOD LUCK SUPER ECS 2000/405 (бічне розташування мотору)
Ця модель електричної ланцюгової пили належить до побутового класу та застосовується для роботи в саду або на дачі, для обрізання дерев або заготівлі дров.
Відмітною особливістю цієї моделі є співвідношення ціни та комплектації пристрою, а саме недорога ланцюгова електропила GoodLuck Super ECS 2000/405 обладнана потужним двигуном 2000 ватів і шиною й ланцюгом стандартної довжини 40 сантиметрів. І це ще не все — якість збирання на вищому рівні. інших таких моделей за таку ціну складно знайти.
Технічні характеристики електропила GoodLuck Super ECS 2000/405 з бічним двигуном
- Напруга живлення — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Споживана потужність — 2000 ватів
- Швидкість ланцюга без навантаження — 840 метрів за хвилину
- Максимальний рівень шуму — 98 дцб
- Олива для змащення ланцюга — моторна олива
- Розмір шини — 16 дюймів (405 мм)
- Товщина ланцюга — 0,05
- Гарантія — 12 місяців

Комплектація:
- Електропила ланцюгова GoodLuck Super ECS 2000/405
- пакувальна коробка
- інструкція з експлуатації
- ключ
- шина
- ланцюг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852 ₴




