
Бензопила GARDTECH GCS 52-3,7 (1 шина, 1 ланцюг, поліпшена якість поршньової та вихлопної систем)
2 689 ₴
- В наявності
- Код: GCS 52-3,7
- +380 (99) 894-51-05
Дана модель пилки ідеально підходить для обрізки гілок, валки дерев, розпилювання колод і деревних матеріалів, невеликих завдань, пов'язаних з пилянням і аматорських робіт по господарству, а також заготівля дров на зиму.
Двигун з повітряним охолодженням має високі технічні характеристики і мала витрата палива. Пила поєднує в собі компактну конструкцію і оснащена двигуном потужністю 2700 Вт з електронним запалюванням і обсягом 52 куб. см.
Пила виконана з міцного матеріалу, а поршнева група має хромоване покриття. Хромований поршень циліндра з двома компресійними кільцями дозволяє збільшити моторесурс і використовувати бензопилу для професійних цілей.
Пила оснащена двоступінчастою системою очищення повітря, що захищає її від забруднення, а також збільшує термін служби бензопили. Легкий доступ до свічки і повітряного фільтру, дозволяє їх швидко замінити або почистити при першій необхідності. Пила оснащена праймером підкачки палива, що в поєднанні з системою плавного пуску значно полегшує запуск пилки, особливо в зимовий час або після тривалої бездіяльності пилки. Також є амортизаційна система нового покоління, що значно знижує стомлюваність на руки і сприяє більшої керованості, а захист оператора забезпечується захисної ручкою, інерційним гальмом і уловлювачем ланцюга. Автоматичне мастило ланцюга забезпечує надійну мастило ведучої зірочки, а також шини та ланцюга, що забезпечує довгострокову експлуатацію.
Особливості:
- Потужний двигун;
- Автоматичне мастило ланцюга;
- Посилена хромована поршнева;
- Антивібраційна система;
- Покращена система запалювання;
- Захист від віддачі;
- Праймер для швидкого запуску.

Комплектація:
Бензопила, шина-1шт, ланцюг-1шт, набір ключів, мірний бачок, чохол для шини, запасний повітряний фільтр,інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
- Ціна: 2 689 ₴






