Свердлильний верстат Nordex DP 1800/16 — надійний інструмент від німецького виробника "Nordex", призначений для свердлильних, зачистних та довідкових робіт у різних матеріалах. В інструменті передбачені вимірювальні лінійки та градуювальні лімби для точних установок глибини та кутів обробки заготовок.
Дана модель оснащена 5-ступінчастим регулюванням швидкості, свердлильним патроном16 мм і високопродуктивним двигуном чавунними лещатами, завдяки чому Ви зможете проробляти отвори навіть у дрібних деталях.
Наявність регулювання обертів дозволить встановлювати потрібну швидкість для різних типів матеріалу. Діапазон обертів регулюється від 580 до 2650 об/хв. Радіус повороту робочої платформи 360 градусів.
Простоти в роботі та великої зручності надає легке регулювання висоти столу та додатковий поворотний стіл. Захисний прозорий екран захищає користувача від уламків та пилу. А повністю металевий корпус інструменту надійно захищений від пошкоджень.
Свердлильний верстат NORDEX DP 1800/16 має міцну конструкцію та надійну чавунну основу, за рахунок чого значно підвищується якість роботи.
Особливості:
- Захисний щиток
- Стійка підошва
- Алюмінієві шківи
- Металева станина
- П'ять швидкісних режимів
- Поворотний робочий стіл
- Подвійна електроізоляція
- Якісні підшипники
- Чавунні лещата в комплекті
- Додатковий поворотний стіл
- Надійний асинхронний двигун
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 1800 Вт
- Кількість обертів — 580-2650 об/хв
- Тип свердлильного патрона — Ключовий
- Свердлильний патрон — 16
- Кількість швидкостей — 5
Швидкісні режими:
- 1) Режим — 580 об/хв
- 2) Режим — 915 об/хв
- 3) Режим — 1430 об/хв
- 4) Режим — 1950 об/хв
- 5) Режим — 2650 об/хв
- Вага — 17 кг
Комплектація:
- Свердлильний верстат Nordex DP 1800/16
- Свердлильний патрон 16 мм
- Комплект кріплення
- Чавунні лещата
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordex |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 290 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 590 мм |
- Ціна: 4 110 ₴

