Кутова шліфувальна машина VILMAS 750-AG-125
Болгарка Vilmas 750-AG-125 дасть Вам змогу з легкістю виконувати зачисні, відрізні, а також шліфувальні роботи в будь-яких місцях навіть важкодоступних із максимальним комфортом і точністю.
Цей інструмент має чудову потужність для того, щоб впоратися зі складними роботами. Для додаткового комфорту в експлуатації ця модель комплектується додатковою ручкою.
Технічні характеристики болгарка Vilmas 750-AG-125
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 750 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 1,5 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VILMAC |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
| Живлення | от сети |
| Тип паковання | Кольорове картонне паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴

