Орбітальна шліфувальна машина VILMAS 450-RS-125 створена для виконання шліфувальних робіт по дереву, пластмас, металів, каменю, скла і лакованих поверхонь. Рівномірна шліфування поверхонь забезпечується завдяки застосуванню високоякісної шліфувальної плити з микропористого еластомеру-поліуретану діаметром 125 мм.
Стрічкові шліфувальні машини значно полегшують роботу з обробки поверхонь з деревини, пластмаси, металу і бетону; чистову і грубу шліфування, полірування плоских поверхонь; видалення іржі і лакофарбових покриттів. Завдяки наявності регулювання обертів ви зможете регулювати частоту двигуна від 7000 до 14000 в хвилину в залежності від виконуваної роботи. Відзначимо також наявність отворів для відводу пилу і спеціальний патрубок на корпусі шлифмашинки, для пило збірного мішка. Компактність і невелика вага дозволяють комфортно працювати протягом тривалого часу.

Технічні характеристики шліфмашина ексцентрикова VILMAS 450-RS-125
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 450 ват
- Обороти - 7000-14000 в хвилину
- Регулювання оборотів - є
- Діаметр диска - 125 мм
- Вага - 2 кг
- Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VILMAC |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Живлення | от сети |
| Тип паковання | Кольорове картонне паковання |
- Ціна: 1 075 ₴





