Електричний лобзик VORSKLA ПМЗ 650/55
Електролобзик Ворскла ПМЗ 650/55 - високоякісний інструмент, який використовується для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДСП, ламінату, пластику, металу.
Застосовується лобзик в основному в столярному виробництві. Встановлено надійний двигун потужністю 650 ват, чого цілком достатньо для виконання найскладніших завдань. Наявність регулятора обертів дозволяє задати швидкість ходу пилки, що дозволить працювати з матеріалами різної твердості. Серед відмінних рис інструменту Ворскла ПМЗ 650/55 варто відзначити низький рівень вібрацій і шуму, мала вага і зручний ергономічний дизайн.
інші особливості
- Наявність системи регулювання обертів
- Кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному режимі
- Можливість зміни кута пропила на кут до 45 градусів вправо і вліво
- надійне підгрунтя
- Заміна пилок без інструментів
Технічні характеристики електролобзик Ворскла ПМЗ 650-55
- Живиться від мережі - 220 вольт 50 герц
- Потужність електродвигуна - 650 ват
- Холостий хід - 0-3000 оборотів в хвилину
- Регулювання оборотів - є
- Круглий шток - є
- Рез в дереві - 55 мм
- Рез в металі - 10 мм
- Кут різу - 0-45 градусів
- Вага - 2 кг
- Гарантія - 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 55 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴







