Зручний та надійний з підсвічуванням та лазером електричний лобзик електричний VORSKLA ПМЗ 1200/100 - це чудова річ у побутових роботах з деревом або металом. Використовується часто в майстернях та ремонтних роботах.
Передбачено місце для лазера. До нього є насадки для дерева та металу. Хоча він може впоратися і з різними деталями, які підходять за його параметрами, наприклад пластик піноблок (газоблок), гума і т. д.
Цей апарат укомплектований досить потужним у порівнянні зі своїми аналогами двигуном 1200 Вт завдяки якому інструмент може розвивати швидкість ходів від 0 об/хв до 3000 об/хв. і при цьому має ергономічний дизайн, низький рівень вібрації та невелику вагу 2,5 кг.
Має можливість розпилу по куту +/- 45 градусів. На роторі та статорі нанесений якісний шар лаку, що значно продовжує термін служби інструменту та виключає можливість короткого замикання. Підходить як для розпилювання дерева глибиною різу до 100 мм так і для легкосплавного тонкого металу до 15мм або стали товщиною до 10 мм. Обладнаний швидкою зміною полотна.
Налаштування режимів можна виконувати в процесі роботи. За допомогою лобзика вирізують як фігурні вироби, так і просто підрівнюють матеріал. Укомплектований адаптером для підключення до пилососу, що позбавить вас від пилу та стружки під час роботи з ним у квартирі чи приватному будинку. Корпус виготовлений із високоміцного протиударного пластику.
Укомплектований адаптером для підключення пилососу, що позбавить вас від пилу.Купити лобзик електричний VORSKLA ПМЗ 1200/100 можна у нас на сайті всього за пару кліків.
Особливості:
- Електронний регулятор частоти подвійних ходів
- Кнопка фіксації вимикача для роботи у безперервному режимі
- Можливість зміни кута пропила на кут до 45° вправо та вліво
- Надійна металева основа
- Адаптер для підключення пилососу
- Є підсвічування та лазерна указка
- Швидка зміна полотна

Комплектація:
- Електричний лобзик VORSKLA ПМЗ 1200/100
- Ключ шестигранний
- Паралельна напрямна
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 15 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Здув тирси | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Живлення | от сети |
- Ціна: 1 421 ₴









