Газонокосарка електрична KRAISSMANN 1600 ER 320
Газонокосарка електрична Крайсман ER 1600/320 — чудове поєднання недорогого, але водночас надійного садового інструменту. За допомогою цієї техніки підтримка газону в ідеальному стані не буде стомливим заняттям, а тільки приносить задоволення!
Модель ER 1600/320 вирізняється потужним мотором, великим діаметром коліс і збільшеним обсягом збірки для трави. В обслуговуванні газонокосарка набагато простіше. Для початку роботи досить просто під'єднатися до побутової мережі 220 вольтів.
Інші особливості
- Надійний двигун із запасом потужності
- Низький рівень вібрації та шуму
- Висока надійність
- Простота в обслуговуванні
- Корпус із протиударного пластику
- Складана ручка
- Збільшений жорсткий збірник для трави
- Регулювання висоти різання

Технічні характеристики газонокосарка Kraissmann ER 1600/320
- Живиться від стандартної електромережі 220 Вольт 50 Герц
- Потужність двигуна — 1600 Ватів
- Швидкість без навантаження — 3300 обертів на хвилину
- Ширина захоплення — 32 сантиметри
- Система стриження — роторна
- Три положення за висотою скошування — 26-41-56 мм
- Матеріал ножа — сталь
- Ємність для збирання трави — 28 літрів
- Вага — 9 кг
- Гарантія — офіційна 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 28 л |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота скошування | 560 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 298 ₴






