Дриль ударний KRAISSMANN 1200 DBH 16 (13мм самозатискний патрон в комплекті)
Ударний дриль KRAISSMANN 1200 DBH 16 - це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам виконати свердлильні роботи в сталі, бетоні, деревині та інших матеріалах. І все це завдяки двигуну потужністю 1200 Вт. Інструмент виготовлений за новітніми технологіями, на сучасному обладнанні. Застосування матеріалів та комплектуючих елементів найвищої якості забезпечує безвідмовну роботу інструменту протягом тривалого періоду часу.
Перед надсиланням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Ключовий патрон 16 мм
- Алюмінієвий корпус редуктора
- Ударний та надійний дриль для використання в побуті та на виробництві
- Електронне регулювання числа обертів із попереднім встановленням
- Надійний вимикач
- Режим реверсу
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1200 Вт
- Кількість оборотів: 0-2800 об/хв
- Діаметр патрона: 16 мм
- Редуктор у металевому корпусі
- У комплекті додатковий самозатискний патрон 13 мм.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Дриль KRAISSMANN 1200 DBH 16
- Додатковий самозатискний патрон
- Ключ патрона
- Бічна рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
- Потужність: 1200 Вт
- Вага: 3,2 кг
- Тип патрона: Ключовий
- Виробник: KRAISSMANN
- Країна виробник: Німеччина
- Живлення: Мережа 220В
- Гарантійний термін 12 міс.
- Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
- Режим інструменту: ударний
- Максимальний діаметр патрона: 10 мм
- Тип: Дриль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624 ₴









