Полірувальна машина KRAISSMANN 1600 PM 180
Полірувальна машина KRAISSMANN 1600 PM 180 з високим крутним моментом для тонкого шліфування та полірування до блиску лакованих поверхонь
Особливості:
- Максимальна продуктивність завдяки двигуну потужністю 1 600 Вт і потужному планетарному редуктору
- Оптимальне ведення й робота без втоми завдяки D-подібній ручці
- Керована швидкість обертання
Комплектація:
- полірувальна машина KRAISSMANN 1600 PM 180
- D-подібне руків'я
- шестигранний ключ
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- картонна коробка
Характеристики
- Споживана потужність 1600 Вт
- Вага 4.5 кг
- Живлення Мережа 220 В
- Виробник KRAISSMANN
- Максимальний діаметр диска 180 мм
- Максимальна кількість обертів 3000 об/хв
- Гарантійний термін 12 міс
- Країна виробник Германия
- Стан Нове
- Тип шліфмашини полірувальна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 979 ₴




