Пила торцювальна з протяжкою Kraissmann 2300 GSI 255 - інструмент, призначений для виконання завдань з розпилювання різного роду деревини. Дана модель має багато переваг і має закономірний попит, як у професіоналів (будівельників, столярів), так і у любителів. З основних особливостей відзначимо наступні: потужний мотор асинхронного типу, високі обороти холостого ходу для якісного різання, міцна, але водночас легка конструкція, точний пропил. Пила торцювальна з протяжкою Kraissmann 2300 GSI 255 має функцію протяжки, що значно збільшує максимальну ширину пропилу, що становить 300 мм. Тривалий термін експлуатації та безвідмовної роботи інструменту гарантований застосуванням у конструкції комплектуючих деталей лише високої якості, а також якісним заводським складанням. Потужний двигун, збільшена глибина пропилу, можливість підключення пилососа – все це робить інструмент комфортним та надійним в експлуатації.
Особливості торцювальної пили з протяжкою Kraissmann 2300 GSI 255
- Надійний двигун індукційного типу
- Металевий регульований стіл
- Поворот у горизонтальній та вертикальній площинах
- Функція протягування
- Надійна конструкція з алюмінієвого сплаву
- Можливість підключення пилососу

Комплектація
- Пила торцювальна з протяжкою Kraissmann 2300 GSI 255;
- Пиляльний диск;
- Ключ заміни диска;
- Пилозбірник;
- Інструкція;
- Картонна упаковка.
Технічні характеристики пили торцювальної Kraissmann 2300 GSI 255:
- Виробник: Kraissmann Str.M / Dusseldorf, Deutschland
- Застосування: Напівпрофесійне
- Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц
- Потужність: 2300 Вт
- Частота обертання х.х: 3500 об/хв
- Ширина x глибина різу 90 ° х90 ° / 90 ° х45: 300 х 58 / 210 х 40 мм
- Розмір диска TC: ø255 x ø30 x 2,8 мм
- Максимальна ширина різу 90°х45°: 300 мм/210 мм
- Вага: 17,5 кг/19 кг
- Габарити в упакуванні; 750х480х400 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 295 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
- Ціна: 9 894 ₴









