Пила дискова KRAISSMANN 1400 KS 190 (190 мм диск, лазерний вказівник)
Ручна дискова пилка по дереву Kraissmann 1400 KS 190 одна з найпопулярніших серед споживачів в Україні. Така популярність циркулярної пилки пояснюється низькою ціною на інструмент без втрати в якості. Використовується для розпилу різного роду деревини в побутових умовах.
Циркулярна пила Kraissmann 1400 KS 190 укомплектована потужним двигуном 1400 ват який розвиває 5500 оборотів в хвилину. Як ріжучий інструмент використовуються стандартні диски діаметром до 190 мм з посадковим отвором 20 мм. Такі параметри дають можливість виробляти рівний рез глибиною до 65 мм.
Також слід зазначити що дискова пилка Kraissmann 1400 KS 190 комплектується лазерним підсвічуванням, що також в рази збільшує рівний рез і зручність для користувача.
Технічні характеристики дискова пилка по дереву Kraissmann 1400 KS 190
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 1400 ват
- Діаметр диска - 190 мм
- Посадковий діаметр диска - 20 мм
- Обороти - 5500 в хвилину
- Глибина пропила під 45 градусів - 44 мм
- Глибина пропила під 90 градусів - 65 мм
- Вага - 4 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 1 рік

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 486 ₴






