Рубанок електричний KRAISSMANN 750 EH 82
Рубанок Kraissmann 750 EN 82 — інструмент напівпрофесійного класу від відомого бренда, який використовується для оброблення деревини різних порід. Максимальна ширина стругання становить 82 мм. Ідеальна якість оброблення поверхні досягається високими обертами — 16000об/хв, підтримувати які вдається завдяки високій потужності двигуна — 750 Вт. Модель 750 EN 82 має компактні розміри, ергономічний дизайн і зручну ручку, що забезпечує комфорт і продуктивність під час роботи. Також з особливостей цього рубанка варто зазначити застосування в конструкції деталей найвищої якості, що забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента.
Особливості:
- ця модель характеризується унікальним дизайном і високою якістю збирання
- ручка цього рубанка прогумована, що збільшує зчеплення під час роботи
- наявність паралельного упору дає змогу робити роботу набагато точнішою
- в цій моделі є функція регулювання глибини стругання
- якісна підошва, яка чудово прилягає до оброблюваної поверхні

Комплектація:
- рубанок Kraissmann 750 EH 82
- наполеглива планка
- посібник користувача
- картонна упаковка для транспортування і зберігання
- ножі
- ремінь
- щітки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний екран | Ні |
| Підставка для стаціонарної установки | Ні |
| Паралельний упор | Так |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 573 ₴





