
Шліфувально-гравірувальний інструмент KRAISSMANN SGW 180 219 (219 насадок, гнучкий вал, телескопічний штатив)
1 471 ₴
- В наявності
- Код: SGW 180 219
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувально-гравірувальний інструмент KRAISSMANN SGW 180 219 (219 насадок, гнучкий вал, телескопічний штатив)
Гравер Kraissmann 180 SGW 219 використовується для свердління, заточування, полірування, шліфування, відрізання, фрезерування та гравіювання різних матеріалів.
Встановлений надійний двигун потужністю 180 ватів, який розвиває частоту обертання від 10000 до 32000 обертів за хвилину. Завдяки своїй конструкції, гравер чудово справляється з роботою у важкодоступних місцях. Кріплення насадок здійснюється за допомогою спеціальної затискної цанги 1-3,2 мм. Інструмент має регулятор обертів двигуна, що особливо ефективно під час виконання точніших і акуратніших робіт. Конструкція інструмента дає змогу зручно та надійно тримати його під час роботи.
Технічні характеристики гравер Kraissmann 180 SGW 219
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 180 ватів
- Кількість насадок — 219
- Регулювання обертів — є
- Оберти — 10000-32000 за хвилину
- Діаметр цанги — 1-3,2 мм
- Гнучкий вал — є
- Стійка — є
- Кейс — є
- Вага — 0,6 кг
- Гарантія — 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴


