Фарбопульт KRAISSMANN FS 1000
Фарбопульт KRAISSMANN FS 1000 - це надійний пневмоелектричний інструмент високої якості, за допомогою якого Ви зможете виконати роботи не виробничих масштабів. Завдяки двигуну, потужність якого становить 1000 Вт, досягається хороша продуктивність. Вам не потрібно буде часто дозаправляти фарбопульти завдяки місткому бачку, ємність якого становить 900 мл. Краскопульт KRAISSMANN FS 1000 - це легкий і простий у використанні інструмент, з яким може впоратися навіть новачок. З цим інструментом значно швидше і легше виконувати фарбувальні роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Зручність в експлуатації
- Регулювання витрати матеріалу, що розпилюється.
- Робота з різними видами фарбувальних матеріалів
- Надійний пістолет та бачок з металу
- Ергономічний дизайн
- Металеве сопло та голка
Характеристики:
- Виробник: Крайсман
- Гарантія: 1 рік
- Потужність: 1000 Вт
- Номінальна напруга: 220V/50Гц
- Витрата матеріалів, мл/хв
- -вода: 280
- -лак: 130
- -фарба: 65
- Об'єм бака: 900 мл
- Діаметр сопла: 2,5 мм
- Вага: 2,3 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Розпилювальний пістолет,
- Електрокомпресор,
- Шланг,
- Лійка для вимірювання в'язкості,
- Плечовий ремінь,
- Картонна упаковка,
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Ємність бака розпилювача | 0.9 л |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴



