Електричний лобзик KRAISSMANN 850 SS 65 (кейс)
ОСОБЕННОСТИ:
- Якісне збирання
- Простота в експлуатації
- Надійність і висока міцність
- Швидка заміна полотна
- Електронний регулятор частоти ходів
- Кнопка фіксації вимикача
- Круглий сталевий шток
- Надійне кріплення пилки
- Ергономічний дизайн
- Функціональність
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність двигуна: 850 Вт
- Живлення: 220В
- Число коливань: 500-2800 хід/хв
- Товщина пропилу в дереві: 65 мм
- Товщина пропилу в пластику: 15 мм
- Товщина пропилу в металі: 8 мм
- Кількість режимів маятникового ходу: 3
- Нахил підошви: до 45 град
- Вага: 2,2 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Лобзик Kraissmann 850 SS 65
- Лінійна напрямна
- Шестигранний ключ — 2 шт.
- Посібник з експлуатації
- Пластиковий кейс
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 15 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624 ₴





