Міні-гравер KRAISSMANN 12 SGW 110 (12В)
Міні-гравер KRAISSMANN 12 SGW 110 - продуктивний багатофункціональний інструмент, призначений для шліфування й полірування металевих, гранітних, керамічних поверхонь. Модель підходить як для домашнього використання, так і для роботи в майстерні.
Гравер має невелику вагу і маленькі розміри. Інструмент здатний підтримувати до 16000 про/мін, які можуть регулюватися. Насадки кріпляться за допомогою цангового затиску, який фіксується завдяки інтегрованої кнопки блокування. Гравер ефективний для роботи у важкодоступних місцях.
Міні-гравер KRAISSMANN 12 SGW 110 має ергономічний дизайн і міцний корпус.
- Ергономічний дизайн
- Міцний корпус
- Хороша продуктивність
- Робота у важкодоступних місцях
- Невелика вага і маленькі розміри
- Виробник: KRAISSMANN
- Вага: 0.4 кг
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Максимальна кількість обертів: 16000 об/хв
- Живлення: Мережа 220В
- Тип шліфмашини: Пряма
- Блокування шпинделя: Так
- Кейс в комплекті: Так
- Напруга: 12 В
- Додаткова рукоятка: Немає
- Діаметр патрона: 1,0-3,2 мм

- Гравер Kraissmann 12 SGW
- Набір шарошок
- Інструкція
- Блістерна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Кейс у комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴

