Шуруповерт від торгової марки «Vilmas» працює від літій-іонної батареї напруга якої становить 12 Вольт, при цьому ємність становить 1,5 Ач. Цей тип батареї виділяється відсутністю ефекту пам'яті та швидкою швидкістю заряджання.
Акумуляторний шуруповерт оснащений 2-х швидкісним редуктором та регулюванням обертів, наявність регулювання зусилля затягування дозволить Вам якісніше та точно виконувати поставлене завдання.
Особливістю даної моделі є наявність швидкознімного DFR патрона, що дозволяє легко від'єднати патрон, тим самим зменшивши габарити інструменту. Максимальний діаметр патрона 10 мм і має безключову систему затиску робочого оснащення.
Особливості дриля-шуруповерта:
- Підсвічування робочої зони;
- Знімний DFR патрон
- акумулятор Li-ion типу нового покоління;
- Швидкозатискний патрон 10 мм;
- Запобіжна муфта;
- Гум'яна рукоять;
- Надійний 2-х швидкісний редуктор;
Характеристика акумуляторного шуруповерта Vilmas 1500-CDC-12/2 Li (Знімний патрон DFR):
- Тип інструменту - дриль-шуруповерт
- Живлення - акумулятор Li-ion
- Напруга - 12.0 В
- Місткість батареї - 1,5 Ач
- Реверс - є
- Кількість швидкостей — 2
- Оберти - 0-350/0-1300 об/хв
- Макс. крутний момент - 25 Нм
- Кількість ступенів крутного моменту — 18+1
- Тип патрона - швидкозатискний, знімний DFR;
- Патрон - 10 мм
- Кількість батарей - 1 шт.
- Вага - 1,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 19 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 645 ₴

