Представляємо до Вашої уваги настільний свердлильний верстат від торгової марки Kraissmann. Модель свердлувального верстата Kraissmann 370 SB 13/16 – це новинка 2021 року. Звернімо увагу на потужність електромотора 370 Вт. Це реальна потужність інструменту і в сукупності з якісними матеріалами ми отримуємо відмінну потужність верстата, здатну працювати на 5 швидкостях від 580 до 2650 об/хв. шляхом перестановки натяжного ременя з одного шківа на інший. Купити свердлильний верстат Kraissmann 370 SB 13/16 - це можливість виконувати свердлильні роботи в пластмасі, деревині, металі та інших матеріалах. У комплекті зі верстатом йде 2 трикулачкові патрони з можливістю затиску свердел діаметром до 13 і 16 мм. Хід шпинделя дорівнює 50мм, що досить частка домашнього використання. Так само в наборі йдуть гвинтові лещата, для надійної фіксації заготовки. Верстат Kraissmann 370 SB 13/16 обладнаний надійним двигуном, відмінною якістю складання та доступною ціною, що в сукупності є відмінним варіантом щоб замовити свердлильний верстат Kraissmann 370 SB 13/16.
Тех. характеристики:
— Харчування Мережа
— Напруга (В) 230
— Кількість оборотів (про/хв): 1 швидкість 580
— Кількість оборотів (об/хв): 2 швидкість 915
— Кількість оборотів (об/хв): 3 швидкість 1430
— Кількість оборотів (об/хв): 4 швидкість 1950
— Кількість оборотів (об/хв): 5 швидкість 2650
— Затискач патрона (мм) 13 16
— Хід шпинделя (мм) 50
— Відстань від осі шпинделя до стійки (мм) 100
— Кут нахилу робочого столу (°) 45
— Потужність (Вт) 370
— Кількість швидкостей 5
— Розміри (ВхШхГ), см 59.5х18.5х35
— Вага (кг) 18

Комплектація:
— Свердлильний верстат KRAISSMANN 370 SB 13/16,
— Трикулачковий патрон 2шт (13 і 16мм),
— Затискний ключ,
— Гвинтові лещата,
— Набір гвинтів,
— Посібник користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 18 кг |
| Додаткові параметри | |
| Хід шпинделя | 50 мм |
- Ціна: 4 364 ₴










