Електричний тельфер із саморухомим візком KRAISSMANN SH 250/500 ― якісний підіймач, призначений для підіймання різних вантажів із напрямним роликом до 500 кг, без напрямного ролика до 250 кг.
Переваги використання пересувної електричної талі, порівнюючи зі стаціонарною, доособленою кареткою: використовується одна розетка, єдиний пульт керування, менше дротів.
Ця модель має електричний двигун потужністю 1020 Вт и висоту підіймання до 20/10 м (на прямий/через блок).
Керується пристрій за допомогою пульта. Тельфер має функцію аварійної зупинки та захист від перегрівання, це неабияк підвищує продуктивність і безпеку робіт.
Тельфер KRAISSMANN SHT 250/500 зарекомендував себе як надійне, високоякісне та зручне в експлуатації обладнання з тривалим терміном експлуатації та високими експлуатаційними характеристиками.
Особливості:
- Безшумна робота
- Велика продуктивність
- Захист від перегрівання
- Доступність експлуатації
- Функція аварійної зупинки
- Потужний електричний двигун
- Пульт дистанційного керування
- Міцна конструкція та якісна збірка
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 1020 Вт
- Вантажність — 250/500 кг (на прямий/через блок)
- Висота підіймання — 20/10 м (на пряму/через блок)
- Швидкість підіймання-опускання без монтажного блока — 10 м/хв
- Швидкість підіймання-опускання з монтажним блоком — 5 м/хв
- Потужність двигуна візка — 200 Вт
- Довжина троса ― 20 м
- Горизонтальна швидкість — 16,4 м/хв
- Мін. радіус розвороту — 1 м
- Вага — 20 кг
Комплектація:
- Тельфер електричний із саморухомим візком KRAISSMANN SHT 250/500
- Спеціальний блок
- Трос
- Пульт керування
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Посібник з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Висота підйому | 200 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота підіймання | 20/10 м |
| Вантажність | 250/500 кг |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 074 ₴

